PDFa11y (1.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Media
ka: მედია
