PDFa11y (1.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Message
mn: Зурвас

en: Error
mn: Алдаа

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
