PDFa11y (1.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Message
my: သတင်း

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Error
my: အမှား

en: Media
my: မီဒီယာ
