PDFa11y (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Message
ne: सन्देश

en: Error
ne: त्रुटि

en: Media
ne: मिडिया
