PDFa11y (1.0.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Message
ro: Mesaj

en: Check
ro: Verifică

en: Error
ro: Eroare

en: N/A
ro: N/D

en: Pass
ro: Trecut

en: Fail
ro: Eşuat

en: PDF version
ro: Versiune PDF
