PDFa11y (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Status
tr: Durum

en: Message
tr: İleti

en: Check
tr: Çek

en: Error
tr: Hata

en: Media
tr: Medya

en: Pass
tr: Geçen

en: Fail
tr: Kalan

en: PDF version
tr: PDF sürümü
