PDFa11y (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Media
ug: مېدىيا
