PDFa11y (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Status
vi: Trạng thái

en: Message
vi: Thông điệp

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Error
vi: Lỗi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Pass
vi: Đạt

en: Fail
vi: Không đạt

en: PDF version
vi: Phiên bản PDF
