PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Visible
jv: Kétok

en: Hidden
jv: Umpetan
