PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Visible
ru: Видимый

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Preview path
ru: Путь к предварительному показу
