PDFPreview (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Visible
tr: Görünür

en: Media
tr: Medya

en: Hidden
tr: Gizli
