PDFPreview (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Visible
gl: Visíbel

en: Media
gl: Medios

en: Hidden
gl: Oculto
