PDFPreview (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Visible
hu: Látható

en: Media
hu: Média

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Preview size
hu: Előnézet mérete
