PDFPreview (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ
