PDFPreview (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Media
sk: Médiá

en: Hidden
sk: Skryté
