PDFPreview (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Visible
uk: Видиме

en: Media
uk: Медіа

en: Hidden
uk: Приховано

en: Preview path
uk: Шлях до попереднього показу

en: Image quality
uk: Якість зображення
