PDFPreview (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Visible
be: Бачна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Hidden
be: Схаваць
