PDFPreview (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Visible
bg: Видим

en: Media
bg: Медия

en: Hidden
bg: Скрит
