PDFPreview (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Media
hy: Մեդիա

en: Hidden
hy: Թաքնված
