PDFPreview (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Visible
th: มองเห็น

en: Media
th: สื่อ

en: Hidden
th: ซ่อน
