PDFPreview (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Visible
he: נראה

en: Media
he: מדיה

en: Hidden
he: מוסתר
