PDFPreview (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Visible
lv: Redzams

en: Media
lv: Multivide

en: Hidden
lv: Slēpts
