Pelcro Authorization (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ru: Роли

en: API Key
ru: Ключ API

en: Product ID
ru: ID товара

en: Site ID
ru: ID сайта

en: About
ru: Информация
