Pelcro Authorization (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Roles
de: Rollen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Product ID
de: Produkt-ID

en: Production
de: Produktion

en: Service
de: Dienst

en: About
de: Über

en: Field Name
de: Feldname

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: User authentication
de: Benutzerauthentifizierung

en: Plan ID
de: Plan-ID
