Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
