Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Custom template
eu: Egokitutako eredua
