Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: seconds
fi: sekuntia

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Custom template
fi: Mukautettu malline

en: Label only
fi: Vain etiketti

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
