Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: seconds
pl: sekundy

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Custom template
pl: Własny szablon

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Display value
pl: Wyświetl wartość

en: Label only
pl: Tylko etykiety

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size
