Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Fields
fa: میدانها

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Size of textfield
fa: اندازه میدان متن

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Display format
fa: قالب بندی نمایش
