Pelias Field (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: seconds
sk: sekundy

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
