Pelias Field (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Performance Settings
el: Ρυθμίσεις απόδοσης

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
