Pelias Field (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: seconds
gl: segundos

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Configured
gl: Configurado

en: Label only
gl: Só etiqueta
