Pelias Field (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Display format
he: סגנון תצוגה
