Pelias Field (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ
