Pelias Field (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: seconds
ca: segons

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Custom template
ca: Plantilla personalitzada

en: Geographic
ca: Geogràfic

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
