Pelias Field (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Configured
lv: Konfigurēts
