Pelias Field (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: seconds
oc: segondas

en: Display format
oc: Format d'afichatge
