Pelias Field (1.0.0-beta6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: seconds
vi: giây

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Custom template
vi: Mẫu tự chọn

en: Layer
vi: Lớp
