Pelias Field (1.0.0-beta5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: seconds
hi: क्षण

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले
