Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན
