Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: View all
el: Εμφάνιση όλων
