Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: Activate
eu: Aktibatu
