Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: View all
fr: Voir tout

en: Activate
fr: Activer
