Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Activate
lt: Aktyvuoti
