Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: View all
ru: Посмотреть все

en: Activate
ru: Активировать
