Pending User Notification Block (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం
