Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Activate
ar: تفعيل
