Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu
