Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran
