Pending User Notification Block (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Activate
cs: Aktivovat
